Szkolenia

Szkolenie strzeleckie
(strzelanie rekreacyjne, podstawy strzelania bojowego)

W zakres szkolenia wchodzi zarówno część teoretyczna jak i praktyczne strzelanie z wykorzystaniem broni palnej różnego typu. W części teoretycznej poznajemy fundamentalne zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną, sposób jej działania i wykorzystania. W części praktycznej uczymy się prawidłowej postawy przy strzelaniu, odpowiedniego chwytu broni, zgrywania przyrządów celowniczych, pracy na języku spustowym, oddaniu celnego strzału. Do wykorzystania mamy pistolety GLOCK i CZ, karabinki z rodziny AK i AR oraz strzelby gładkolufowe. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w niewielkich grupach, dla osób w każdym przedziale wiekowym. Dla osób zainteresowanych uzyskaniem pozwolenia na broń służymy merytoryczną pomocą.

„Strzelanie na obcasach”

Termin „słaba płeć” jest już dawno nieaktualny. Współczesne kobiety to kobiety sukcesu, samostanowiące o sobie, prowadzące własne biznesy. Szkolenie strzeleckie dla Pań to wyjątkowa oferta w naszej firmie. Indywidualne podejście do każdej Pani, metodyczne wyjaśnienie czym jest broń i jak się z nią bezpiecznie obchodzić. Jak czerpać przyjemność ze strzelania. Jak zdobyć pozwolenie na broń palną, no i oczywiści duuuużo praktycznego strzelania  na strzelnicy. To i wiele innych, w szkoleniach gdzie jedynym przedstawicielem płci brzydkiej jest instruktor.

Dla grup składających się jedynie z Pań obowiązuje specjalna cena promocyjna (!!!)

Szkolenie medyczne

„Mnie to nie dotyczy”, „Co złego może się stać mnie lub mojej rodzinie?” Temat pierwszej pomocy przedmedycznej jest często traktowany „po macoszemu”, jak coś co trzeba „odhaczyć”, szybko przekazać najistotniejsze rzeczy słuchaczom i jak najszybciej zakończyć ten „niechciany” i „nielubiany” temat. Firma x-Target stara się to zmienić !!! Udowadniamy, że szkolenie z pierwszej pomocy może być ciekawe, ekscytujące, może mieć nutę adrenaliny, być przygotowane profesjonalnie i rzetelnie. W naszym zespole są zarówno ratownicy, strażacy oraz ratownicy medyczni z wieloletnim doświadczeniem, którzy z chęcią podzielą się wiedzą teoretyczną jak i praktyczną. Szkolenie składa się z części teoretycznej, gdzie poznajemy „zasadę działania” ludzkiego organizmu, dowiadujemy się co to „rozproszona odpowiedzialność”, co grozi nam za nieudzielenie pomocy i dlaczego trzeba jej udzielać. W praktyce dowiemy się jak tamować krwotoki, reagować na zasłabnięcia, zawały serca, zakrztuszenia u dzieci i dorosłych, jak prawidłowo wykonać defibrylację oraz resuscytację krążeniowo–oddechową, jak założyć stazę i jak postępować z poszkodowanym w wypadku samochodowym oraz wiele, wiele więcej.

Bezpieczne poruszanie się w sieci i podstawy cyberbezpieczeństwa

Szkolenia dla dzieci, młodzieży i SENIORÓW (!!!)

Twoja paczka została wstrzymana z powodu niedopłaty 2,14 zł. Przelej podaną kwotę na wskazany numer konta żeby odblokować dostawę…”. Młodzi, starsi i seniorzy! Wszyscy żyjemy dziś w cyberświecie, czy tego chcemy czy nie. Poza bogactwem wiedzy płynącym z globalnej sieci, czai się w niej również dużo zagrożeń. Na naszych szkoleniach dowiecie się jak unikać i przeciwdziałać podstępom czyhającym na Was w internecie. Gdzie i jak zgłaszać incydenty. Jak reagować na próby wyłudzenia pieniędzy, haseł czy danych wrażliwych. Zobaczycie dlaczego dla internetowych przestępców ważna jest socjotechnika. Po naszych kilkugodzinnych zajęciach wyjdziecie z poczuciem większej świadomości i bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo osobiste i unikanie sytuacji niebezpiecznych

W dynamicznie zmieniającym się świecie coraz łatwiej o znalezienie się w sytuacji która, zagraża naszemu zdrowiu a niekiedy i życiu. Na naszych szkoleniach dowiecie się jak zachować się w trudnej sytuacji (np. ataku terrorystycznego, rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, próbie wymuszenia rozbójniczego). Szkolenie to adresowana jest przede wszystkim dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceów, techników, szkół zawodowych).

Szkolenia w planach

Firman x-Target, stawiając sobie na celu rozwój własny jak i uczestników naszych szkoleń, planuje w niedalekiej przyszłości poszerzyć ofertę o szkolenia z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy (uzyskanie tytułu ratownika), prowadzącego strzelanie, wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.